URL: http://itpeople.hu/sap-fi-co-specialista-junior/allas/informatika/25337 Elrejtés

Töltés...
IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk anyavállalata stratégiai termékcsoportjában a világ legnagyobb gyártója, 20 országra kiterjedő üzemeiben több, mint 10000 munkatársat foglalkoztat. Magyarországon működik az egyik legjelentősebb gyártóvállalata és itt hozta létre Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját. A Szolgáltató Központ a gyártóvállalatok igényeivel lépést tartva dinamikusan fejlődik. Számára, az informatikai szolgáltatások fejlesztéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

SAP FI/CO SPECIALISTA - JUNIOR SAP FI/CO SPECIALIST

Feladatok

  • A pénzügyi modul implementációja és a rendszer folyamatos karbantartása
  • A szolgáltató központ pénzügyi folyamatainak felmérése, értékelése és dokumentálása
  • Rendszer konfiguráció és az egyedi beállítások elvégzése
  • Integráció, a rendszer más alkalmazásokkal való összehangolása
  • A szükséges egyedi igények testre szabásának meghatározása és lebonyolítása
  • Folyamatleírások, szabályzatok, dokumentációk elkészítése
  • Tesztelések futtatása, ellenőrzése, elfogadási tesztek végrehajtása és dokumentálása
  • A főkönyvi számlák adatainak összehangolása

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági vagy informatikai végzettség
  • Legalább 2 év SAP tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Az SAP FI/CO moduljának ismerete, beleértve a GL, AP és AR almodulokat
  • Kiváló probléma-felismerő és megoldó képesség

Előnyt jelent

  • Tapasztalat modulok közötti információáramlás biztosításában, különös tekintettel az anyaggazdálkodási MM és az értékesítési SD modulokra
  • Szolgáltató központ területén szerzett munkatapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Vonzó alapfizetés és teljesítményprémium, széleskörű juttatások: 13. havi fizetés, karácsonyi jutalom, cafeteria, egészség- és nyugdíjpénztári hozzájárulás

SAP FI/CO SPECIALISTA - JUNIOR SAP FI/CO SPECIALIST (Fejér megye)

Munkavégzés helye: Fejér megye
Telefon: +36-30-386-8362
Kategória: Rendszerintegrátor
Tesztelő / Tesztmérnök
Vállalatirányítási rendszer / SAP