URL: http://itpeople.hu/sap-fi-co-tanacsado-budapest/allas/informatika/28208 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

bluebird-top.png

Nagy múlttal rendelkező, megbízható nemzetközi gyártó cég részére keresünk szakembereket az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • SAP FI/CO tanácsadói feladatok ellátása
  • Rendszertanácsadás, konfigurációban, testre szabásban való aktív közreműködés
  • Modulfejlesztésekkel kapcsolatos szolgáltatások fejlesztése, tervezése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • SAP FI/CO moduljában szerzett 3-4 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Alapos, precíz, munkájára igényes személyiség, aki szabad idejében is szívesen végez IT vonatkozású tevékenységeket

Amit ajánlunk

  • Nemzetközi környezet
  • Karrier lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Ergonomikus munkakörnyezet

Pozíció:

SAP FI/CO Tanácsadó (Budapest)

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vállalatirányítási rendszer / SAP