URL: http://itpeople.hu/sap-tanacsado/allas/informatika/31417 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

SAP alapú informatikai rendszerekkel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SAP TANÁCSADÓ

Elvárások:
Legalább 2 éves szakmai tapasztalat az SAP FI, MM, vagy SD moduljainak valamelyikében

Személyiségi elvárások:
Problémamegoldás, kreativitás
Jó kommunikációs készség
Analitikus gondolkodás
Terhelhetőség és felelősség vállalás
Szervezőkészség és precizitás

Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettséggel rendelkezik, vagy a következő egy évben szerzi meg
Szívesen vesz részt fejlesztési követelmények analízisében és megvalósításában
Vállalja az SAP modulokat széles körben lefedő, folyamatos tanulással járó tanácsadói és fejlesztői feladatokat
Alkalmas több feladat egyidejű kezelésére
Szívesen dolgozik egy kicsi, de annál összeszokottabb csapatban
Az angol és/vagy a német nyelvet társalgási szinten beszéli és érti
Nem jelent számára gondot a szakmai kérdések ügyféllel történő egyeztetése
Szívesen tanul a Senior kollégáktól, illetve át tud adni információkat

Feladatok:
SAP rendszerek megtervezése, bevezetése a cég Ügyfeleinél
Ügyfelek SAP rendszereiben különféle fejlesztések végrehajtása, tesztelése megadott rendszertervek alapján
Ügyfelek SAP rendszereiben felmerülő problémák felderítése, elhárítása
Külső Non-SAP rendszerekhez kétirányú interfészek tervezése
Kapcsolattartás az Ügyfelek megfelelő szakterületeinek dolgozóival

Megbízóról:
2002 óta dolgozik a az SAP alapú informatikai rendszerek területén.
Céluk, hogy pontos igényfelmérés és tervezés után, kiemelkedő minőségű, integrált kommunikációs szolgáltatásokkal és tartalmi megoldásokkal járulnak hozzá az Ügyfeleik üzleti céljainak megvalósításához.
Vezető tanácsadóik 1997 óta foglalkoznak egy csapatban SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, fejlesztésével és üzemeltetésével.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Piacképes bérezés
Jogviszony: Alkalmazotti jogviszony
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp482@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Rendszerintegrátor
Vállalatirányítási rendszer / SAP