URL: http://itpeople.hu/sap-tanacsado/allas/informatika/31589 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Autóipar számára alakatrészeket gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SAP TANÁCSADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakképesítés
Előnyös a szakmai tapasztalat a szoftvergyártásban
Nagyon jó német és / vagy angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Üzleti folyamatok tervezése és modellezésése. Az osztályokkal szoros együttműködésben.
SAP megvalósításának tervezésében, ellenőrzésében és dokumentálásában.
Közösen felelős a megfelelő modulok végrehajtásáért.
Koordinálja a külső tanácsadókkal való együttműködést.
Összeköttetés a németországi osztály és SAP-partnerünk között.
Felelős a projekt eredményeiről az idő, a minőség és a költségvetés szempontjából

Munkavégzés helye:
Gyál

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: w119@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Gyál
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vállalatirányítási rendszer / SAP