URL: http://itpeople.hu/senior-c-sharp-fejleszto-scrum-csapatba/allas/informatika/31452 Elrejtés

Töltés...
WESSLING Hungary Kft.
A WESSLING laboratóriumi hálózat, analízisek, és szakértői szolgáltatások széles spektrumát kínálja szerte Európában, melynek magyarországi tagja több mint 25 éve megbízhatóan szolgáltat a hazai piacon. A WESSLING Hungary Kft. Informatikai osztályának IT fejlesztési részlegébe az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Senior C# fejlesztő SCRUM csapatba

FELADATOK:
  • laborinformatikai és hozzákapcsolódó szoftverek fejlesztése C#, .NET környezetben,
  • legacy alkalmazások kivezetése, karbantartása,
  • tesztelhető és karbantartható alkalmazások tervezése, fejlesztése,
  • részvétel a fejlesztésben a tervezéstől a telepítésig agilis módszertan szerint, szabályozott környezetben,
  • folyamatok fejlesztése, automatizálása,
  • fejlesztési dokumentáció készítése.

ELVÁRÁSOK:
  • szakirányú felsőfokú végzettség, vagy folyamatban levő tanulmányok,
  • C#, MS SQL, Visual Studio, .Net és Git ismeret és tapasztalat,
  • TDD tapasztalat és tervezési minták ismerete,
  • tiszta kód és egyéb jó kódolási szokások ismerete,
  • OO programozási ismeretek,
  • szoftverfejlesztés területén szerzett több éves tapasztalat,
  • agilitás, jó kommunikációs készség, csapatmunka,
  • belső igény a minőségi szoftverfejlesztésre és a folyamatos fejlődésre,
  • tanulni vágyó, motivált hozzáállás.

ELŐNY:
  • WCF, WPF, TFS ismeretek,
  • verziókövető rendszerek ismerete,
  • webes technológiák ismerete, webes fejlesztői tapasztalat,
  • DDD ismerete/tapasztalat,
  • CI/CD tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:
  • kihívásokkal teli feladatok,
  • tanulási lehetőségek,
  • határozatlan idejű szerződés,
  • versenyképes fizetés + egyéb juttatások,
  • szakmai fejlődés támogatása,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye:
1045 Budapest, Anonymus u. 6.

Munkaidő/munkarend:
teljes munkaidő/rugalmas munkarend

Jelentkezési határidő:
2018. november 30.

magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal a bruttó bérigény megjelölésével, az alábbi e-mail címre elküldve: allas@wessling.hu

Adatkezelési tájékoztató
Amennyiben pályázatával megkeresi Társaságunkat, úgy a szakmai önéletrajzba, illetve a motivációs levélbe foglalt személyes adatait a WESSLING Hungary Kft. az Ön kifejezett hozzájárulása alapján, szigorúan célhoz kötötten kezeli, azt a WESSLING magyarországi cégcsoport tagjain kívül harmadik személy részére az adatkezelés időtartama alatt nem adja át. Az adatkezelés az Ön hozzájárulásának kifejezett visszavonásával, illetve a pályázati eljárást követően anélkül is automatikusan lezárul. A beérkező önéletrajz és motivációs levél törlésére a tárgyévet követő év március 01. és május 31. napjai közötti időpontban, külön felhívás hiányában is sor kerül.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
C programozó
Vállalatirányítási rendszer / SAP