URL: http://itpeople.hu/senior-linux-rendszergazda/allas/informatika/18 Elrejtés

Töltés...

Humanfield Vezető és Specialistakiválasztó Kft.

Biztos háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR LINUX RENDSZERGAZDA (14-9569) pozícióba

Feladatok:

  • Linux rendszerek üzemeltetésében, hibaelhárításában való részvétel
  • Az üzemeltetéshez kapcsolódó folyamatok fejlesztése
  • Fejlesztői csapatok támogatása, folyamat koordináció
  • Rendszerdokumentációk készítése
  • Elvárások:

  • Linux-ismeretek (Debian, CentOS)
  • Alap hálózatismeretek (VLAN, DNS)
  • MySQL vagy más adatbázis szerver üzemeltetési ismeretek
  • Virtualizációs technológiák ismerete (XenServer vagy XCP)
  • technológia ismerete
  • Kontroller alapú AP-k ismerete (Ubiquiti Unifi AP)ismeret
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, kiemelkedő juttatási csomag
  • Innovatív, fiatalos csapatban zajló munkavégzés
  • A munkavégzés helye: Budapest

    Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9569”-es referenciaszám feltüntetésével a megadott elérhetőségre.

    Pozíció:

    SENIOR LINUX RENDSZERGAZDA

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Szabó-Mihály Bernadett
    Telefon: +36-20-746-8296
    Kategória: Rendszergazda