URL: http://itpeople.hu/senior-service-desk-munkatars-nemet/allas/informatika/31229 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Dologidő Kft. informatikai szolgáltató Partnere részére keres kollégákat

Sernior Service Desk munkatárs
(Ref.: 1757)

pozícióba!

A feladat nem más, mint az anyavállalat munkatársainak támogatása felhasználói szintű informatikai problémák esetén, német nyelven.

Mit nyújt Partnerünk?

  • Kiemelkedő juttatási csomag (fizetés, bónusz, cafeteria, biztosítás, sportkártya és egyéb juttatások)
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Családorientált környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Milyen az ideális Jelölt?

  • Magabiztos, erős német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Több éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a vari.agnes@dologido.hu e-mail címre, hogy mielőbb felvehessük veled a kapcsolatot! Az üzenet tárgyában ne felejtsd el feltüntetni a pozíció megnevezését!

Kapcsolattartó
Vári Ágnes
vari.agnes@dologido.hu
202484417

Pozíció:

Senior service desk munkatárs (német)

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT support / Helpdesk
IT Tanácsadó / Elemző / Auditor