URL: http://itpeople.hu/service-integration-manager/allas/informatika/31447 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Csatlakozz az energiaszolgáltatásban piacvezető megbízónkhoz, aki nem csak egy új munkakörrel, hanem egyedi karrierlehetőséggel is segíti a jövődet!

Jelenleg nyitott pozíciónk:

SERVICE INTEGRATION MANAGER (PÉCS)

Mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • Szolgáltatásmenedzsment folyamatok helyi támogatása a magyarországi kirendeltségeken, és ezzel kapcsolatban folyamatos kapcsolattartás a központi szervezettel

  • Folyamatváltozások adaptálása a központi szervtől a helyi irodák számára

  • IT szolgáltatással kapcsolatos folyamatok fejlesztése (összefüggések elemzése, fejlesztési javaslatok kidolgozása, stb)

  • Új IT szolgáltatások bevezetésének támogatása

  • Együttműködés a központi IT szolgáltatóval, az általuk delegált projektek és feladatok elvégzése, ezekről riportálás

  • Részvétel a nemzetközi IT/Telekommunikációs infrastruktúrát és technológiát érintő munkákban, projektekben, szükség szerint szakirányú nemzetközi megbeszéléseken

  • Együttműködés a többi IT szakterülettel

  • Együttműködés a Local Service Managerrel a meglévő infrastruktúra üzemeltetése kapcsán felmerülő témákban, illetve folyamatos tájékoztatás a jövőben várható változásokra vonatkozóan

Elvárt kompetenciák, készségek:

  • Legalább főiskolai szintű informatikai vagy közgazdász végzettség

  • Legalább egy éves szakmai tapasztalat IT területen vagy két éves tapasztalat szolgáltatás menedzsmentben

  • Az alábbi programok ismerete: Windows10, Office 365, EMS Intune, Azure.

  • ITIL módszertani rendszer ismerete

  • Önálló feladatmegoldás, pontos és precíz munkavégzés, kommunikációs hajlandóság más területeken dolgozókkal

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Utazási hajlandóság

  • Előny: szolgáltatás menedzsmenttel kapcsolatos operatív folyamatok általános ismerete, IT/telekommunikációs ismeretek

Amit munkádért cserébe kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, motivációs juttatás)

  • Multinacionális vállalati környezet, modern munkakörülmények

  • Karrierlehetőség, cégen belüli előrelépés

Fontos információk a pozícióról:

  • Munkavégzés helye: Pécs

  • Szerződés jellege: határozott

  • Szerződés vége: 2019.12.31.

  • Munkaidő: teljes (napi 8 óra + ebédszünet)

Amennyiben úgy érzed, hogy Te vagy a legmegfelelőbb ember erre a pozícióra, kérlek, jelentkezz a hirdetés alatti jelentkezési felületen keresztül, vagy küldd el szakmai önéletrajzod a következő e-mail címre sim@dologido.hrszoftver.hu. Kérdés esetén keress fel minket az irodánkban Pécsen, a Rákóczi út 17-es szám alatt, vagy hívj minket telefonon a 20/323 2081-es telefonszámon.

Pozíció:

Service Integration Manager

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telecom vezető
IT support / Helpdesk
Projektmanager