URL: http://itpeople.hu/sharepoint-engineer-kozepszintu-junior/allas/informatika/30 Elrejtés

Töltés...

Kelly Services Hungary Kft.

Multinacionális partnerünk az ügyfélszolgálat menedzselésére, a kereskedelmi és ipari műveletek támogatására összpontosít, elsősorban az EMEA zónára összpontosítva. A társaság 2004-ben kezdte meg működését Magyarországon. Itt az ideje, hogy megtapasztalja valóban megoldás-központú és ügyfél-barát vállalati kultúráját. A bővülő budapesti csapatunkhoz való csatlakozáshoz

SHAREPOINT MÉRNÖKÖT keresünk (középszintű / junior)

Követelmények:

  • Bachelor / Master informatikai / mérnöki diploma
  • 0,5-5 év releváns tapasztalat
  • Haladó angol és magyar nyelvtudás
  • Erős IT technikai alap és képesség a gyors tanulásra
  • Érdeklődés az új megoldások tervezése és tervezése iránt
  • A vágy egy gyors tempójú és folyamatosan fejlődő agilis környezetben dolgozni
  • Szenvedély a folyamatos tanuláshoz, tudásmegosztáshoz, mentoráláshoz
  • Műszaki ismeretek (preferált nem szükséges)
  • SharePoint 2013/2016/2019
  • MS Azure adminisztráció
  • AWS adminisztráció
  • O365
  • Erős szkriptelési ismeretek a PowerShell-ben
  • DSC automatizálási ismeretek
  • Rendszer-tervezési alapelvek
  • Windows szerver operációs rendszer, IIS, SQL, Virtualizációs technológiák
  • o Megfigyelő eszközök (pl. SCOM)
  • Biztonsági mentés és visszaállítás
  • Katasztrófa utáni helyreállítási tervezés
  • Feladatok:

  • Csatlakozzon a változatos készségekkel rendelkező csapathoz, hogy megtervezze és támogassa a világ egyik legnagyobb magántulajdonú SharePoint megvalósítását
  • Vegyen részt a globális projekt tevékenységeiben a SharePoint rendszerek frissítése és új termelékenységi megoldások bevezetése érdekében
  • Vegyen részt szakmai konferenciákon
  • Munka Cloud (magán és állami) megoldásokkal
  • Infrastruktúra-automatizálási megoldás tervezése és megvalósítása
  • Munka multikulturális munkakörnyezetben
  • Agilis gondolkodásmód
  • Vállalati szintű infrastruktúra és alkalmazásmegoldások
  • Együttműködés a belső és szállítói partnerekkel
  • Igény szerint alkalmanként utazzon nemzetközi helyszíneken (pl. Mások képzése, tervező műhelyek)

    Cserébe: Ügyfelünk ajánlata az Ön számára:

  • Magas szintű juttatási csomag: lágy készség- és folyamatképzés biztosítása
  • számos iparági bizonyítvány megszerzésének támogatása
  • felsőfokú oktatás további folytatása
  • további lehetőségek a nyelvi készségek fejlesztésére
  • rendszeres kávézó elemek
  • kiemelkedően kedvező nyaralási település és rugalmas munkakörülmények

    Kérjük, jelentkezzen a megadott elérhetőségeken

  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Pozíció:

    SHAREPOINT ENGINEER (középszintű / junior)

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Oláh Andrea
    Telefon: +36-1-301-7870
    Kategória: Szoftverfejlesztő/Mérnök