URL: http://itpeople.hu/sharepoint-muszaki-tamogatas-es-mernoki/allas/informatika/31 Elrejtés

Töltés...

Kelly Services Hungary Kft.

Multinacionális partnerünkhöz

Tapasztalt SharePoint műszaki támogatási és mérnöki szakértőt

(vállalkozó vagy alkalmazott) keresünk.

A SharePoint műszaki támogatás elemzője segíti a Microsoft SharePoint környezet támogatását, 3. szintű támogatási szintként működik a problémák megoldásában, a változások tervezésében és a megoldások megoldásában a vállalatnak megfelelően. szabványoknak.

Feladatok:

  • Fejlessze és támogassa az egész világon elterjedt kliens / szerver alkalmazást
  • Operatív támogatást nyújt vállalati szintű gazdaságoknak az Exchange (2007/13) és a
  • (2010/13) tartalmak és szolgáltatások számára
  • Támogassa az Outlook klienst
  • Hajtsa végre a 3. szintű hibaelhárítást a Műveletekből kibővített összetett SharePoint problémák esetén
  • Közvetlenül működjön együtt az ügyfelekkel a technikai SharePoint kérdések megoldásában
  • Támogatás / segítség / vezetés magas szintű SharePoint projektek megvalósításában
  • Tervezze meg a SharePoint környezet változásait és segítse a környezetbe történő telepítést
  • Biztosítson minőségbiztosítást a Engineering által kidolgozott tervezési és telepítési eljárásokról
  • Közvetlenül működjön együtt a szállítókkal a Műveletek által fokozott problémák megoldásában
  • Együttműködés a társszervezetekkel a SharePoint technikai kérdéseinek megoldásában
  • Segítsen a SharePoint környezet változásainak fejlesztésében, és útmutatást adjon
  • Biztosítsa a SharePoint infrastruktúra integrációját, tervezését és fejlesztését, valamint az eszközökkel és az alkalmazások integrációjával kapcsolatos tanácsadást
  • Tervezési és telepítési eljárások kidolgozása Rendeltetésszerűen működik a projektmenedzsmenttel
  • Követelméynek:

  • MOSS és WSS készségeket igényel
  • Szükséges az SQL, AD, IIS, Exchange és SharePoint ismerete
  • A PowerShell jártassága nagy plusz
  • Szükséges műszaki ismeretek:

  • Általános MS Office eszközök
  • Általános MS SharePoint
  • Általános MS Windows operációs rendszer áttekintés
  • Szállítói menedzsment; Testing
  • Microsoft IIS; Általános MS SQL 2012-S
  • Sharepoint Server 2013
  • Keresés 2013
  • A PowerShell működési és L3 tapasztalata a SharePoint 2013 környezetben
  • Kívánt műszaki ismeretek:

  • Kommunikációs protokollok (FTP SFTP ....)
  • Domain név szolgáltatás (DNS) és az ügyfélszámítógépek névfeloldása
  • MS SQL
  • Hálózat
  • Webalkalmazás-fejlesztés (pl. .NET)
  • Haladó angol és magyar nyelvtudás
  • Probléma- és változáskezelési folyamatok
  • Kreativitás és innováció
  • Döntéshozatal és üzleti ítélet

    Ügyfelünk ajánlata az Ön számára:

  • Nemzetközi munkakörnyezet és csapat
  • Modern, könnyen elérhető iroda Budapesten
  • Méltányos, versenyképes kompenzáció
  • Kérjük, jelentkezzen a megadott elérhetőségeken.

  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Pozíció:

    SHAREPOINT MŰSZAKI TÁMOGATÁS ÉS MÉRNÖKI SZAKÉRTŐ

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Oláh Andrea
    Telefon: +36-1-301-7870
    Kategória: Projektmunka/Manager
    Szoftverfejlesztő/Mérnök