URL: http://itpeople.hu/szerviz-mernok-technikus/allas/informatika/31381 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Zuglói telephellyel rendelkező irodatechnikai és informatikai szolgáltatásokat nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ MÉRNÖK / TECHNIKUS

Elvárások:
Nyomtatók, digitális multifunkciós eszközök üzembe helyezésében, javításában, karbantartásában szerzett néhány éves tapasztalat
Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Önálló munkavégzésre való képesség
Szervező készség
Jó kommunikációs képesség
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
Angol nyelvtudás
Saját tulajdonú gépkocsi megléte (céges autót a munkavégzéshez tudunk biztosítani)
Jó kapcsolatrendszer

Feladatok:
A cégünk ügyfeleinél, valamint a telephelyén digitális multifunkciós eszközök megelőző karbantartása, javítása
Új készülékek üzembe helyezése
Nyomtató részegységek felújítása, tesztelése, driverek telepítése, firmware-ek frissítése, új technológiák megismerése
Service manual és parts catalog rutin szerű használata

Amit kínálunk:
Felelősség teljes változatos munkát
Főállású munkakör
Versenyképes juttatásokat
Szakmai fejlődési lehetőséget és folyamatos képzést biztosítunk
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapesti zuglói telephelyen valamint az ügyfeleknél

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp354@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest