URL: http://itpeople.hu/szerviztechnikus/allas/informatika/31237 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Ügyfélhívó (CFM) rendszerekkel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Elvárások:
Szakirányú végzettség
Min. 2 éves gyakorlati tapasztalat a szervizmunka és az installációk területén
Rugalmas munkaidő elfogadása
B kategóriás jogosítvány
Csapatmunkában való gondolkodás
Önálló feladatvégzési képesség
Angol alapfokú nyelvtudás
Ügyfélbarát attitűd, kommunikációs készség

Előnyt jelent:
Fiatalos lendület
Tanulási vágy

Feladatok:
Telepítéshez szükséges helyszíni felmérések, karbantartások elvégzése
Telepítendő eszközök, berendezések installálása
Hibabejelentések kezelése, helyszíni elhárítása
Meghibásodott eszközök hibafeltárása, javítása, valamint a beszállítói javítások ügyintézése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Tapasztalatnak és tudásszintnek megfelelő 8 órás, bejelentett munkabér
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp262@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület