URL: http://itpeople.hu/szoftver-ertekesito-szoftver-tamogatasi/allas/informatika/31371 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

25 éves informatikai múlttal rendelkező, kizárólag magyar tulajdonú, stabil és megbízható cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVER ÉRTÉKESÍTŐ / SZOFTVER TÁMOGATÁSI ASSZISZTENS

Elvárások:
Határozott fellépés
Ügyfélbarát, türelmes és megoldáskereső hozzáállás
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Excel, Word, elektronikus levelezés)
Tanulásra való hajlandóság
Önálló munkavégzési képesség mellett csapatjátékos beállítottság
Megbízhatóság

Előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány és vezetői rutin
Komplex ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat

Feladatok:
Saját fejlesztésű komplex ügyviteli rendszerünk (ACTUAL Ügyvitel) értékesítése
Potenciális érdeklődőkkel történő kapcsolattartás, egyeztetés
Az értékesítési folyamat adminisztrálása ügyviteli rendszerben
Megfelelő szintű szoftver ismeret elérése után
Szakmai konzultációkon való részvétel
Felhasználók háttértámogatásában való részvétel

Amit kínálunk:
Bejelentett, teljes munkaidős állás
Egy műszak (nappali)
Normál munkarend (a hétvége a pihenésé)
Megbízható, korrekt bérfizetés (nem jutalék rendszerű)
Jó hangulat, emberi vezetőség
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp420@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest V. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó
Rendszerintegrátor