URL: http://itpeople.hu/szoftverfejleszto-mernok-c-sharp-budapest/allas/informatika/25342 Elrejtés

Töltés...
IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk külföldi tulajdonú, nagy tradíciókkal rendelkező vállalat budapesti fejlesztő csapatába keresünk nagy gyakorlattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK / C#

Feladatok

  • Technikai megoldásokat készít és javaslatokat tesz annak érdekében, hogy fejlessze a jelenleg alkalmazott szoftver megoldásokat, illeszkedve a szabványokhoz és a vállalati politikához
  • Jelenleg a társaság a VB. NET és a VB6 keverékét használja, azonban át szeretne térni egy tisztán VB. NET alapú rendszerre
  • Együttműködik a team többi tagjával annak érdekében, hogy minőségi és hatékony üzleti alkalmazás jöjjön létre
  • Meghatározza és javaslatokat tesz a fejlesztési irányokra
  • Elkészíti az új rendszer bevezetéséhez szükséges műszaki és használati utasításokat

Elvárások

  • Szoftver fejlesztői végzettség
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Professzionális ismeret a C# vagy VB. Net terén
  • Jó MS SQL 2005 (vagy 2008) ismeret és T-SQL fejlesztői tapasztalat

Előnyt jelent

  • Infragistics controls területen szerzett gyakorlat
  • JavaScript & CSS ismeret, különösen JQuery gyakorlat
  • ORM, Entity Framework, MVC/MVVM ismeret
  • MS Sharepoint Foundation and Enterprise ismeret
  • Bizonyított tudás a Unit Testing (Visual Studio Unit Tests) területén (VS2012 használata)
  • Releváns Team Foundation Server 2012 gyakorlat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű juttatási csomag és 13. havi bér
  • Munkába járás támogatása

Pozíció:

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK / C# (Budapest)

Munkavégzés helye: Budapest
Telefon: +36-30-386-8362
Kategória: Adatbázis szakértő
IT support / Helpdesk
Programozó / Fejlesztő
C programozó
SQL programozó