URL: http://itpeople.hu/szoftverfejleszto/allas/informatika/31276 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
PROGEN Kft.
PROGEN Kft.

Vállalatirányítási rendszer tervezésében, fejlesztésben és működtetésében szerzett 25 éves szakmai háttérrel rendelkező magyar tulajdonú informatikai cégünk főállású

szoftverfejlesztő

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszer adatbázisának fejlesztése:
    • Lekérdezések (formanyomtatványok, kimutatások, stb.)
    • Meglévő tárolt eljárások optimalizálása
    • Üzleti logika megvalósítása
  • Vállalatirányítási rendszer GUI fejlesztése:
    • Adat beviteli jellegű funkciók
    • Lekérdezés jellegű funkciók
  • Együttműködés rendszerszervezőkkel

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú informatikai tanulmányok (előnyt jelent a már meglevő diploma)
  • T-SQL programozási nyelv magasszintű ismerete
  • XSL transzformációk ismerete (pl: XSL-FO)
  • GUI fejlesztési tapasztalat
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Képesség komplex funkciók, tárolt eljárások megértésére és továbbfejlesztésére
  • Előnyt jelentenek a gazdasági, logisztikai, bérszámfejtés ismeretek
  • Előnyt jelentenek a WEB-es területen szerzett ismeretek
  • Előnyt jelent a legalább 1 éves tapasztalatok a következő területeken: Delphi, C#, APS.NET Core MVC

Személyiségbeli elvárások:

  • Képesség önálló döntéshozatalra
  • Precizitás, munkafegyelem, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés képessége
  • Hatékony kommunikáció
  • Innovatív szemlélet
  • Felelősségteljes, eredményorientált beállítottság

Amit kínálunk:

  • Együttműködő, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Belső oktatás
  • Belső szakmai karrierépítés támogatása

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével az allas@progen.hu címre várjuk.

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület.

Pozíció:

Szoftverfejlesztő

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Hirdető:
PROGEN Kft.
PROGEN Kft.
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
C programozó
Rendszerintegrátor