URL: http://itpeople.hu/szoftverfejleszto/allas/informatika/31278 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
RabIT software engineering Kft.

Szoftverfejlesztő

A RabIT software engineering full stack szoftverfejlesztőkkel bővíti szegedi csapatát. Ha szenvedélyed a programozás, és szeretnél egyedi és változatos projekteken dolgozni egy barátságos és fiatalos csapat tagjaként, jelentkezz bátran!

Amennyiben még nem vagy full stack, de kész vagy új nyelveket és megoldásokat tanulni, ugyanúgy várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • Java, PHP vagy C# alapú webalkalmazások fejlesztése
  • Android, iOS, cross-platform mobil alkalmazások fejlesztése
  • A követelmények implementálása
  • Frontend és backend fejlesztési feladatok elvégzése
  • Adatbázis- és rendszertervezés

Elvárások:

  • Java, PHP vagy C# nyelvek valamelyikében szerzett tapasztalat
  • HTML, CSS és JavaScript ismerete
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, proaktivitás és precízség
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • Egyéb programozási nyelvek, libek és platformok ismerete (Python, Angular(1-4), node.JS, Firebase stb)
  • Gyakorlat Android és/vagy IOS alkalmazások fejlesztésében

Amit kínálunk:

  • Főállású, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések
  • Változatos fejlesztési feladatok
  • Konstruktív, innovatív, fiatal csapat
  • Családias légkör, barátságos környezet

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés módja: Jelentkezz fényképes önéletrajzod elküldésével a bernadett.haluszka@rabit.hu email címre!

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
PHP programozó
Java programozó
C programozó
Mobil alkalmazásfejlesztő