URL: http://itpeople.hu/szoftvermernok/allas/informatika/19 Elrejtés

Töltés...

Humanfield Vezető és Specialistakiválasztó Kft.

Nemzetközi autóipari gyártó-és fejlesztőpartnerünk részére keresünk munkatársat

SZOFTVERMÉRNÖK (14-9563) pozícióba

Feladatok:

  • Innovatív, autóipari szoftverek fejlesztése, a fejlesztés nyomon követése
  • Részvétel szoftver tesztelési feladatokban
  • Együttműködés a fejlesztő csoportokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus/programtervező informatikus)
  • Programozási ismeretek (előny: C++)
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9563”-es referenciaszám feltüntetésével a megadott elérhetőségre.

Pozíció:

SZOFTVERMÉRNÖK

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kapcsolattartó: Szabó-Mihály Bernadett
Telefon: +36-20-746-8296
Kategória: Szoftverfejlesztő/Mérnök