URL: http://itpeople.hu/szoftvermernok/allas/informatika/31456 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Szoftverfejlesztő vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERMÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
.NET keretrendszer és a C# nyelv vagy a modern web fejlesztési technológiák biztos ismerete
Jó analitikus és problémamegoldó képesség
Önálló munkavégzés, előrelátó gondolkodás
Stabil angol nyelvtudás, főleg írásban
Jó kommunikációs és együttműködő készség
Legalább BSc szintű, informatikus vagy mérnök-informatikus végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
HTML, CSS, JavaScript, React, Angular, Python, node.JS ismerete
Java nyelv és környezet ismerete
Fejlesztői tapasztalat cloud környezetben
Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés
Szoftverfejlesztői, rendszertervezői vagy projektvezetői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Desktop és/vagy webes alkalmazások, programrészek fejlesztése csapatban vagy egyénileg
Meglévő frontend és/ vagy backend modulok, API-k továbbfejlesztése

Megbízóról:
Professzionális szoftverfejlesztő vállalkozás magasan képzett mérnökökkel és komoly tudományos háttérrel az ipari szimulációk, irodai szoftverek és a fordítástechnológia területén.
A cég egy magyar és egy erdélyi telephellyel is rendelkezik.

Amit kínálunk:
Főállású, határozatlan idejű munkaviszony
Versenyképes fizetés
Korszerű frontend és backend technológiák (React, .NET Core, Docker, stb.) és agilis módszertanok alkalmazása, illetve ezekben való elmélyülés lehetősége
Kihívást jelentő, valóban érdekes, sokrétű feladatok
Innovatív, fiatal csapat
Kellemes munkakörnyezet, családias légkör
Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon

Pályakezdőket és tapasztalt fejlesztőket egyaránt várunk!

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp522@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó