URL: http://itpeople.hu/szoftvertesztelo/allas/informatika/30914 Elrejtés

Töltés...
Akvamarin HR Kft.
Video streaming megoldások fejlesztésére specializálódott partnercégünk csapatába keresünk szoftvertesztelőt.

Munkavégzés helye: Budapest
Feladat:

Feladatok:

  • Mobil és asztali alkalmazások funkcionális és felületi tesztelése
  • Részvétel a kliens oldali tesztelésben, user acceptance tesztek elvégzésében
  • Elvégzett tesztek kiértékelése, riportolása, jelzett hibák újratesztelése
  • Részvétel az automatizált tesztelési folyamatok kidolgozásában

Képzettség típusa: Informatika
Szükséges végzettség:
Tapasztalat:

Elvárás:

  • Legalább 3 év szoftvertesztelési tapasztalat (automatizált tesztelési tapasztalat előny)
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Kommunikációsképes angol nyelvtudás
  • Jó koordinációs, kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldókészség, analitikus szemléletmód

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 14. kerület

Egyéb információ:

  • A munkavégzés lehetséges alkalmazotti és alvállalkozói státuszban is

Nyelvismeret: Angol, alapfokú szint
Egyéb:

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az info@recruitkft.hu címre., e-mail: info@recruitkft.hu
Pozíció azonosító: B09szo

Pozíció:

Szoftvertesztelő

Kategória: Programozó / Fejlesztő
Tesztelő / Tesztmérnök