URL: http://itpeople.hu/szoftvertesztelo/allas/informatika/31299 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Végzős vagy végzéshez közeli diákok jelentkezését várjuk debreceni partnerünkhöz szoftvertesztelő pozícióra hosszútávú munkalehetőséggel és kiváló előrelépési lehetőséggel!

Cégbemutató

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Orvostechnikai eszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünk telephelyére várjuk jelentkezésed szoftvertesztelő pozícióra.

Feladatok

  • szoftverek és hardverek tesztelése, erről riportok készítése a fejlesztők számára
  • felhasználók által bejelentett problémák rögzítése és kezelése
  • szóbeli és írásbeli segítségnyújtás magyar és angol nyelven a partnerek számára

Elvárások

  • 18. év betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Windows operációs rendszerek ismerete
  • Microsoft Office irodai alkalmazások ismerete (Word és Excel)
  • kognitív és problémamegoldó szemlélet, ügyfélközpontúság
  • önálló és megbízható munkavégzés

Előnyök

  • minél több ráérés (végzős vagy végzéshez közeli tanulmányok)
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • verziókezelő (SVN és Git) ismerete
  • nyilvántartó rendszerek (JIRA, Confluence) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • bruttó 926 Ft/óra diákbér
  • rugalmas munkakezdés
  • új termék kifejlesztésében való részvétel
  • modern munkakörnyezet
  • karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • fiatalos csapat
Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot pdf vagy doc formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Kapcsolattartó:

Bodnár-Létai Noémi
debrecen@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület IT/Informatika
Munkakör Szoftvertesztelő
Tervezett kezdés dátuma 2018 január
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok

Pozíció:

Szoftvertesztelő

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
Tesztelő / Tesztmérnök