URL: http://itpeople.hu/szoftvertesztmernok-hardverspecifikus-rendszertesztek-budapest/allas/informatika/25343 Elrejtés

Töltés...
IMPC Personnel Hungária Kft.

Informatikai területen iparág-specifikus technológiai szolgáltató partnerünk számára keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERTESZTMÉRNÖK – HARDVERSPECIFIKUS RENDSZERTESZTEK

FELADATOK
Járműrendszerek vezérlő egységének rendszertesztje a megrendelő speciális igényeire szabva:
- A tesztek specifikációjának elkészítése és implementálása
- A tesztesetek végrehajtása, hibakutatás és javítás, kiértékelés, az eredmények teljes körű dokumentálása, összefoglaló

jelentések elkészítése

ELVÁRÁSOK
- Villamosmérnök végzettség
- Szoftvertesztelési /fejlesztési tapasztalat
- HIL tesztelés tapasztalat
- Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT
- ISTQB
- Tesztautomatizálási tapasztalat
- Járműipari ismeretek
- Más idegennyelv ismerete

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Stabil és biztos, szakmailag motiváló munkakörnyezet
- Változatos projektek, önálló és csapatszintű feladatok

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Szoftvertesztmérnök – Hardverspecifikus rendszertesztek, Budapest

SZOFTVERTESZTMÉRNÖK – HARDVERSPECIFIKUS RENDSZERTESZTEK (Budapest)

Munkavégzés helye: Budapest
Telefon: +36-30-386-8362
Kategória: Programozó / Fejlesztő
Rendszerintegrátor
Tesztelő / Tesztmérnök