URL: http://itpeople.hu/telemarketinges-operator-es-ugyfelkapcsolati-munkatars/allas/informatika/31435 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Nemzetközi hátterű reklámügynökség megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

TELEMARKETINGES OPERÁTOR ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Elvárások:
Empatikus, türelmes, kedves személyiség
Kiváló kommunikációs készség
Eredményorientált, céltudatos karakter
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Precíz munkavégzés, pontosság
Megbízhatóság
Stressztűrő képesség
Min. középfokú végzettség, érettségi

Előnyt jelent:
Operátori vagy ügyfélszolgálatos tapasztalat
Kötődés a civil szférához, jótékony ügyekhez

Feladatok:
Telemarketing:
Kimenő hívások intézése ügyfeleink adományozói felé
Újbóli adományozásra ösztönzés
Más adományozási formák felkínálása
Nem klasszikus értékesítő munka!

Ügyfélkapcsolat:
Bejövő hívások fogadása ügyeleti jelleggel
Kérések dokumentálása, panaszok kezelése
Adatrögzítési munkák, dokumentációk kezelése
Ügyintézési feladatok, postázás

Megbízóról:
Nemzetközi hátterű reklámügynökség, a társadalmi célú kommunikáció és a fundraising magyarországi specialistája.
Ügyfeleik neves alapítványok, egyesületek.

Amit kínálunk:
Versenyképes fix fizetés
Bejelentett munkaviszony
Motiváló jutalék a fix béren felül
Kellemes, barátságos, magas színvonalú irodai környezet
Biztos háttér, szakmai támogatás, hosszú távú elhelyezkedés lehetősége egy gondoskodó cégnél
Transzparencia az elvárásokban, folyamatos vezetői visszajelzések
Akár részmunkaidőben, rugalmas időbeosztással is végezhető munka, ideális nyugdíjasok és kismamák számára, egyéni megállapodás szerint

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: bp492@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
IT Tanácsadó / Elemző / Auditor