URL: http://itpeople.hu/uzemeltetes-tamogato-gyakornok/allas/informatika/4 Elrejtés

Töltés...

Worklife Hungary Kft.

Portál üzemeltető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PHP FEJLESZTŐ

Milyen ismeretekkel kell rendelkezned?:

  • Magas szintű JavaScript, PHP és kapcsolódó webes technológiák
  • CSS ismeretek
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • protokoll ismerete
  • XML fejlesztés
  • Előny, ha van:

  • XML (Api) fejlesztési tapasztalat <
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Milyen feladatok várnak Rád?

  • A meglévő web alapú rendszerek továbbfejlesztése
  • Új web alapú rendszerek tervezése, kivitelezése
  • Projektfeladatok ellátása
  • Van legalább 5 éves tapasztalatod webfejlesztésben?

    Magas szinten ismered a JavaScript és PHP programnyelveket?

  • Ha igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, Téged keresünk jelentkezz most!
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

    Jelentkezés: Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent számodra, kérjük, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod és bérigényed a megadott elérhetőségre.

    Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Csanády József
    Telefon: +36-1-950-4138
    Kategória: Java fejlesztő
    PHP programozó
    Webfejlesztő/Full stack
    .Net fejlesztő