URL: http://itpeople.hu/webdesigner-grafikus/allas/informatika/31437 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Egyedi fejlesztésű webáruház megbízásából grafikai munkák kreatív kivitelezésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

WEBDESIGNER, GRAFIKUS

Elvárások:
Középfokú végzettség
Szépérzék, kreativitás
Grafikai szoftverek ismerete: Photoshop, InDesign, stb.
UI/UX megoldásokban való jártasság
Gyakorlat reszponzív webdesign kialakításában
Jó együttműködő készség a csapat többi tagjával

Előnyt jelent:
Releváns területen szerzett tapasztalat
HTML, CSS és JavaScript tudás
Webdesign szabványok és internetes trendek naprakész ismerete (pl: w3c)
Webdesign-on kívüli layout szabványok ismerete (bannerek, print anyagok, stb.)

Amit kínálunk:
Alkalmazotti munkaviszony
Fiatalos, kellemes munkakörnyezet
Versenyképes fizetés
Modern munkaeszközök
Kreatív, változatos feladatok

Munkavégzés helye:
Miskolc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát nettó munkabér igénnyel ellátott és referenciák megjelölésével az alábbi email címre: borsod11@worklife.hu

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő