URL: http://itpeople.hu/webes-alkalmazasfejleszto/allas/informatika/31382 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Egyedi fejlesztésű webáruház megbízásából állandó fejlesztésre, karbantartásra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

WEBES ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Elvárások:
Középfokú végzettség
PHP7, CSS3, HTML, mysql alapos ismerete; tapasztalat ezek önálló gyakorlati használatában
Alap Javascript, Jquery vagy egyéb JS framework ismerete
Alapvető SEO szemlélet
Jó együttműködő készség a csapat többi tagjával

Előnyt jelent:
verziókezelő rendszerek ismerete (Git)
szabványok és internetes trendek naprakész ismerete (pl: w3c)
CSS framework használatában szerzett jártasság
Google Tools kezelésében való jártasság (Google Analytics, Webmaster Tools, Developers Tools,
stb.)
mobil alkalmazás-fejlesztői (cross-platform) tudás
Linux és szoftverüzemeltetési tapasztalat

Feladatok:
Mintavételes gyártásközi minőség-ellenőrzés
Eseti jelleggel minden darabos minőség-ellenőrzés
Gyártási első darab ellenőrzések és szériaindítások felügyelete
Bemintázások és termékauditok végrehajtása
Folyamatauditok végrehajtása
Ellenőrzési eredmények dokumentálása, jelentés és jegyzőkönyv készítés
Termék és tétel minősítés
Hibavizsgálat és hiba ok keresés

Amit kínálunk:
Alkalmazotti munkaviszony
Fiatalos, kellemes munkakörnyezet
Versenyképes fizetés
Modern munkaeszközök
Kreatív, változatos feladatok

Munkavégzés helye:
Miskolc vagy Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát nettó munkabér igénnyel ellátott és referenciák megjelölésével az alábbi email címre: bp403@worklife.hu

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő