URL: http://itpeople.hu/webshop-koordinator/allas/informatika/31542 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Étrend-kiegészítők, gyógyhatású készítmények forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából rész-/teljes munkaidőbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

WEBSHOP KOORDINÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Magyar és cseh nyelv magabiztos ismerete
Önálló munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Pontosság, precizitás, megbízhatóság
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Excel és Word magabiztos ismerete
Angol nyelv ismerete
Tapasztalat online marketing feladatok ellátásában
Marketing ismeretek
Tapasztalat webshop működtetésében
Kreatív gondolkodás
Jó íráskészség

Főbb feladatok, munkák:
Weboldal és webshop karbantartása, aktualizálása
Webshop rendelések feldolgozása
Számlázás
Adminisztratív feladatok
Ügyfélszolgálati feladatok (telefon, email)
Facebook oldal kezelése
Facebook, Google Ads hirdetések futtatása
Hírlevelek összeállítása
Ügyintézés

Megbízóról:
Magyarországon 20 éve sikeresen működő, prémium étrendkiegészítőket forgalmazó cég keres munkatársat újonnan induló cseh weboldalának, webáruházának működtetéséhez, otthoni munkavégzéssel.
Elsősorban olyan jelentkezőket keresünk, akik a kezdetekben képesek egyedül ellátni a weboldallal és a webáruházzal kapcsolatos feladatokat, később pedig, ahogy a weboldal forgalma növekszik, képesek menedzselni az iroda növekedését, felépíteni és irányítani egy csapatot, azaz vezetni egy önálló irodát.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Céges mobiltelefon
A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Nagyfokú szabadság a munkavégzésben

Munkavégzés helye:
Otthonról végezhető (Csehországban (Brnoban) céges lakás biztosított)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp643@worklife.hu

Munkavégzés helye: Külföld / Csehország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő