URL: http://itpeople.hu/windows-server-adminisztrator-becs/allas/informatika/28183 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

bluebird-top.png

Ügyfelünknek, egy bécsi telekommunikációs szolgáltatónak, keresünk Windows Server adminisztrátor munkakörbe megfelelő szakembert. Ügyfelünk jelenleg számos hasonló pozícióba keres szakembert, így jelentkezését akkor is szívesen fogadjuk, ha nem teljesen a leírásnak megfelelő skillekkel rendelkezik, de szívesen dolgozna hasonló pozícióban

Feladatok

  • A virtuális és a fizikai szerver infrastruktúra üzemeltetése
  • Önállóan végzett implementációs és migrációs projektek
  • Troubleshooting a 2nd és 3rd level support szinteken
  • Együttműködés és kapcsolattartás a kollégákkal, felhasználókkal
  • Jelentések és dokumentációk készítése

Elvárások

  • Műszaki végzettség és/vagy a pozícióval egybevágó szakmai tapasztalat
  • Erős Windows Server 2003/2008 ismeret
  • VMWare, Exchange, MS SQL ismeret előny
  • Széleskörű IT-Know-How
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Önálló és megoldás-orientált munkavégzés

Előnyök

  • Felelősségteljes munka, egy a szakmai előrelépést támogató környezetben.

Egyéb

  • · Munkavégzés helye: Bécs
  • · Kezdés: 2014 nyár/ősz
  • · Hossz: hosszútávú
  • · Nyelvtudás: Angol és/vagy Német (ideális esetben mindkettő)

Pozíció:

Windows Server adminisztrátor (Bécs)

Munkavégzés helye: Külföld / Ausztria

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Hálózati és rendszermérnök