URL: http://itpeople.hu:443/fullstack-fejleszto-angular-es-net/allas/informatika/111 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

Ügyfelünk az egyik piacvezető bér- és humánügyviteli szoftver fejlesztője és szolgáltatója, akiknek saját csapatába keresünk hosszú távra

Fullstack fejlesztő kollégát.

Feladatok

  • Többrétegű, humánügyviteli rendszer felhasználói felületének fejlesztése üzleti specifikációk és architektúra tervek alapján
  • Önálló tervezési- és fejlesztési feladatok végzése
  • Fejlesztői dokumentációk elkészítése, aktualizálása
  • Kommunikáció a kapcsolódó szakterületekkel
  • Elvárások

  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Nyitottság megoldási módszerek megismerésére
  • Rugalmasság
  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői gyakorlat C# és a T-SQL fejlesztés terén
  • WebApi, OData, Autofac, NHibernate, SignalR, FluentValidation, EPPlus vagy hasonló ORM-et, IOC Container-t használata

    Előnyök

  • ASP.NET MVC (Razor szintaxis) és Angular 1.x technológiák ismerete
  • Arhitektúra illetve tervezési minták használata, mint CQRS/ES, DDD, Visitor,
  • Composite, Adapter Pattern, Chain of responsability stb.
  • TypeScript ismerete
  • Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek
  • Amit ajánlunk

  • Kiemelt juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Barátságos légkör, összetartó szakmai csapat
  • Kreatív ötletek megvalósításának lehetősége
  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Pozíció:

    FULLSTACK FEJLESZTŐ (Angular és .Net)

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Gelbmann Krisztina
    Telefon: +36-1-266-2420
    Kategória: Java fejlesztő
    Webfejlesztő/Full stack
    C/C++ programozó
    React/Angular/Nodejs
    .Net fejlesztő