URL: http://itpeople.hu:443/it-recruitment-consultant/allas/informatika/294 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

Cégünk, a Bluebird International Zrt., 2001 óta foglalkozik kiemelkedő szakmai tudással bíró IT szakemberek toborzásával és kiválasztásával. Ha szeretnél vidám, fiatalos csapatban, inspiráló és modern környezetben dolgozni, jelentkezz Hozzánk! IT területen belül igen változatos pozíciókon dolgozunk, startupok, multicégek, nagyobb magyar és külföldi vállatok számára!

Új csapattagunk teendői:

  • IT toborzási projektek teljes körű menedzselése
  • Ügyféligények felmérése, elemzése, pontosítása
  • Álláshirdetések készítése
  • Potenciális jelöltek felkutatása
  • Beérkező jelentkezések nyomon követése
  • Személyes, illetve telefonos interjúk lebonyolítása
  • Mindenkori partner igényeinek megfelelő szakmai és személyiségre vonatkozó összefoglaló készítése
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása ATS rendszerünkben
  • Személyes és telefonos kapcsolattartás jelöltekkel és ügyfelekkel, ügyfélkapcsolat folyamatos ápolása
  • Piac feltérképezése, piaci infók összeállítása ügyfeleink számára
  • Téged keresünk, ha:

  • IT szakemberek toborzásában szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással bírsz
  • Eredményorientált, magabiztos, kommunikatív, precíz, lelkes és fejlődni vágyó recruiter vagy
  • Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Home-office
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Összeszokott, sikeres, vidám csapat
  • Céges csapatépítők, spontán rendezvények pl. közös reggeli, társas estek, masszázs
  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Pozíció:

    IT Recruitment Consultant

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Gelbmann Krisztina
    Telefon: +36-1-266-2420
    Kategória: IT Tanácsadó