URL: http://itpeople.hu:443/it-rendszergazda/allas/informatika/305 Elrejtés

Töltés...

Humanfield Vezető és Specialistakiválasztó Kft.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

IT Rendszergazda (14-9679) pozícióba.

Feladatok:

  • IT támogatás nyújtása szoftveres és hardveres kérdésekben,
  • Felhasználók napi szintű támogatása,
  • Aktív részvétel informatikai projektekben,
  • Szoros együttműködés a külföldi anyacéggel és a társosztályokkal.
  • Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás,
  • Rendszergazdai munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

    Pozíció:

    IT Rendszergazda

    Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Szabó-Mihály Bernadett
    Telefon: +36-20-746-8296
    Kategória: Rendszergazda