URL: http://itpeople.hu:443/java-fejleszto/allas/informatika/130 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

Komplex informatikai megoldásokat szállító partnercégünk számára keresünk tapasztalt Java fejlesztő pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Fejlesztés / tesztelés
  • Konfiguráció menedzsment eszközök használata
  • Programhibák elemzése és hibaelhárítása
  • Logikai, fizikai rendszerterv elkészítésében közreműködés
  • Ügyféllel való folyamatos egyeztetés a fejlesztés, tesztelés és támogatás során
  • Dokumentációk elkészítése
  • Elvárások:

  • 2-3 év JAVA programozói munkatapasztalat
  • Háromrétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló programozói ismeretek (Java EE vagy Spring Framework)
  • JPA alapú entitás modellezésben szerzett tapasztalat
  • Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Tesztelési eszközökben való jártasság (jUnit, Mockito, AssertJ)
  • Előnyök:

  • Szakirányú informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Spring Data JPA, Webflow
  • JAXB, JAXWS, Java EJB 3.1 tapasztalat
  • Java alkalmazás szerverek ismerete (JBoss, GlassFish)
  • angol és / vagy német nyelvtudás
  • Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Tapasztalt vezető tanácsadók és szakértők irányítása mellett, változatos, magas szakmai felkészültséget kívánó projektekben való részvétel
  • Kitűnő munkafeltételek, Innovatív szervezeti kultúra
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Rugalmas munkavégzés, home office
  • Folyamatos fejlődési lehetőség különböző hazai és nemzetközi projekteken
  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Pozíció:

    JAVA FEJLESZTŐ

    Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Gelbmann Krisztina
    Telefon: +36-1-266-2420
    Kategória: Java fejlesztő