URL: http://itpeople.hu:443/junior-informatikai-tamogato-mernok/allas/informatika/304 Elrejtés

Töltés...

Kelly Services Hungary Kft.

A budapesti (BILK Logisztikai Központ, 23. kerület) nemzetközi ügyfelünk (elektronika, műanyagipar) számára egy

Junior informatikai támogató mérnök

Nagyon motivált jelöltet keresünk arra, hogy általános informatikai támogatást nyújtson üzleti alkalmazásukhoz a magyarországi disztribúciós központban.

Követelmények:

  • Folyékonyan írott és beszélt magyar és legalább középfokú angol nyelvtudás
  • A közelmúltban diplomásokat várjuk
  • Jó tudományos háttér (fok vagy OKJ) elsősorban az informatika vagy a rendszer technológiák területén
  • Különös műszaki készségek, amelyek magukban foglalhatják a következőket:
  • - Nagyon kívánatos a Microsoft SQL 2005/2008 adatbázis-technológiákkal és a funkciókkal / tárolt eljárásokkal kapcsolatos jó, bizonyítható tapasztalatok.
  • - Jó T-SQL ismeretek
  • - Kívánatos a Microsoft és a PC alapú alkalmazások használata.
  • - A Microsoft Office alkalmazások jártas ismerete kívánatos
  • - Bármely üzleti objektum Crystal Reports készsége előny lenne
  • Az alkalmazásszoftverekkel kapcsolatos korábbi tapasztalatok és a relációs adatbázisok fogalmának ismerete
  • 0,5 éves tapasztalat az üzleti rendszerek támogatásáról a Microsoft SQL adatbázis-technológiákon alapulva
  • Önmotivált és proaktív megközelítés
  • Képesség arra, hogy saját kezdeményezésére dolgozzon, élvezve az innovációt és a változásokat
  • Jogosítvány
  • A raktárkezelési rendszerekkel és az MRP alapú rendszerekkel kapcsolatos, a gyártási környezetben szerzett bármilyen tapasztalat szintén előnyös lenne a kérelmező számára
  • Feladatok:

  • Első vonalbeli kapcsolat az üzleti rendszerekkel kapcsolatos kérdésekben (Magyarország, Anglia, Marokkó, Németország).
  • Feleljen a rendszer folyamatos működéséért és az üzleti folyamatosságáért.
  • Elemezze és valósítsa meg a jobb üzleti logikát az új és a meglévő folyamatokban egyaránt.
  • Azonosítsa és javaslatokat tegyen a fejlesztésre.
  • Együttműködés a csapat többi tagjával jó minőségű, hatékony üzleti alkalmazások létrehozásához.
  • Szükség szerint szállítson technikai megoldásokat az üzleti kérdésekre.
  • A megfelelő elemzés és a folyamat áttekintése után küldje el a felhasználó által megadott jelentéseket és online kezelési információkat.
  • Szükség szerint adja át a rendszer dokumentációját.
  • Tartsa be a vállalat informatikai politikáját és szabványait, javaslatokat tegyen a fejlesztésre.
  • Az osztályvezető által megkövetelhető egyéb hasonló feladatok
  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Oláh Andrea
    Telefon: +36-1-301-7870
    Kategória: Szoftverfejlesztő/Mérnök