URL: http://itpeople.hu:443/minosegbiztositasi-elemzo/allas/informatika/306 Elrejtés

Töltés...

Kelly Services Hungary Kft.

Multinacionális partnerünk az ügyfélszolgálat menedzselésére, a kereskedelmi és ipari műveletek támogatására összpontosít, elsősorban az EMEA zónára összpontosítva. A társaság 2004-ben kezdte meg működését Magyarországon. Itt az ideje, hogy megtapasztalja valóban megoldás-központú és ügyfél-barát vállalati kultúráját. A bővülő budapesti csapatunkhoz való csatlakozáshoz egy

Minőségbiztosítási elemző

A minőségbiztosítási elemző szerepet vállal a funkcionális követelményeken alapuló fejlesztési tesztért. Ő felel a teszt esetek nyomon követéséért és érvényesítéséért. A szoftverbiztosítási elemzőtől szintén elvárják a tesztelési esetek, a naplózási hibák és / vagy a meglévő hibák kijavítását, hogy a szoftverek kiadásai és frissítései hibátlanok legyenek. Felépíthet és végrehajthat automatizált teszt szkripteket. Az ideális jelölt képes:

  • Tárgyalni az összetett üzemanyagokkal kapcsolatos folyamatok ismereteit a téma szakértőivel együttműködésben.
  • Készítsen projekttesztterveket, végezzen / koordinálja a tesztelést, nyomon kövesse és jelentje be a tesztelés előrehaladását.
  • A hibaelhárítás kezelése és a szoftvergyártókkal
  • Követelmények

  • Bachelor / Master informatikai / mérnöki diploma
  • Haladó angol és magyar nyelvtudás
  • 3-5 éves tapasztalat a szoftver tesztelésében, ideértve a tesztelés tervezését, a teszt esetek fejlesztését, végrehajtását és a minőségértékelést
  • Különböző szoftvertesztelési stratégiákkal kapcsolatos tapasztalatok (pl.
  • Párhuzamos tesztelés, regressziós tesztelés)
  • A minőség-ellenőrzés és a minőségbiztosítás fogalmainak jó megértése
  • A tesztmérők ismerete és azok felhasználása a döntések támogatására
  • Képesek változatos és összetett forgatókönyvek elemzésére, valamint önálló döntések meghozatalára
  • Képesség vezetés nélkül hatalom nélkül és megkönnyíti a problémamegoldást csoportos környezetben
  • Csapatorientált, erős interperszonális készségekkel
  • Hatékony kommunikáció (írásbeli és szóbeli)
  • Feladatok

  • Kezelje a tesztforgatókönyvek, valamint a részletes teszt esetek megtervezését, előkészítését és végrehajtását
  • Adjon meg projektterveket a végpontok közötti teszteléshez, beleértve a rendszerek integrációját
  • Koordinálja a hibakezelési folyamatokat, ideértve a hibaellenőrző ülések megkönnyítését a hibák felülvizsgálatának biztosítása és a megfelelő érdekelt felek prioritásainak meghatározása érdekében
  • Időben és megfelelő előrehaladási jelentést kell benyújtania a fő érdekelt felek számára
  • Koordinálja a kijavított kód telepítését az alkalmazástámogató csoportokkal
  • Tesztelési stratégiák kidolgozása és megfelelő kockázatalapú tesztelési megközelítések végrehajtása
  • Támogatást és útmutatást nyújt a bevált gyakorlatokról, ideértve a dokumentációt, a jelentéstételt és az eszközöket
  • Cserébe ügyfelünk ajánlatát az Ön számára:

  • Számos belső és külső képzési lehetőséget kínál, és támogathatja számos iparági bizonyítvány megszerzését, a felsőoktatás további folytatását vagy új nyelv elsajátítását.
  • Biztosítson rugalmas munkakörülményeket, biztosítson otthoni munkavégzési lehetőségeket, és támogassa az egészséges munka- és magánélet egyensúlyát
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomagok
  • Biztosítson úszó ünnepeket, életbiztosítást és még sok minden mást
  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Oláh Andrea
    Telefon: +36-1-301-7870
    Kategória: Szoftverfejlesztő/Mérnök