URL: http://itpeople.hu:443/rendszerszervezo-business-analyst/allas/informatika/138 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

Magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű IT vállalkozáshoz keresünk minimum 3 év releváns tapasztalattal rendelkező Rendszerszervező / üzleti elemző kollégát.

Feladatok

  • Ügyfél oldali folyamatok, igények felmérése
  • Funkcionális specifikáció készítése, elfogadtatása az ügyféllel
  • Vezető fejlesztők támogatása az architektúra tervezésben
  • Fejlesztés során kommunikáció az ügyféllel és a fejlesztő csapat támogatása
  • Tesztesetek készítése, felhasználói kézikönyv készítése
  • Szállító oldali tesztelés támogatása
  • Ügyfél oldali elfogadási teszt támogatása
  • Elvárások

  • 3-4 év releváns munkatapasztalat
  • Folyamatmodellezési tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési folyamat ismerete
  • A kurrens technológiák áttekintő jellegű ismerete
  • Tudásmegosztás, folyamatos tanulás
  • Ügyfélközpontúság, elemző gondolkodásmód
  • Nyitottság, szakmai alázat
  • Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • BPMS, BPMN tapasztalat
  • Agrárszektorban szerzett tapasztalat
  • Közszférában szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk

  • Naprakész technológiák megoldásainkban túlnyomóan a stabil technológiák legfrissebb változatát alkalmazzuk, valamint lehetőséget teremtünk az újdonságok kipróbálására is.
  • Szakmai kihívások - speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket.
  • Fejlődés - a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
  • Karrierépítés - kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség
  • Bónusz, cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő
  • Állatbarát munkahely
  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Pozíció:

    RENDSZERSZERVEZŐ-BUSINESS ANALYST

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Gelbmann Krisztina
    Telefon: +36-1-266-2420
    Kategória: IT Tanácsadó