URL: http://itpeople.hu:443/senior-folyamatfejleszto/allas/informatika/102 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

Magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű IT vállalkozáshoz keresünk minimum 3-4 év releváns tapasztalattal rendelkező

Senior folyamatfejlesztő kollégát.

Feladatok

  • Ügyfél oldali folyamatok, igények felmérésének támogatása
  • Funkcionális specifikáció készítésének támogatása
  • Architektúra tervezés
  • Rendszertervezés, rendszerterv készítésének irányítása
  • Fejlesztési feladatok szakmai irányítása
  • Mentorálás, a csapat módszertani és technológiai fejlesztése
  • Szállító oldali tesztelés támogatása
  • Ügyfél oldali elfogadási teszt támogatása
  • Elvárások

  • 3-4 év releváns munkatapasztalat
  • Java SE - Spring vagy Angular vagy valamilyen BPMS tapasztalat
  • Folyamatautomatizálási tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság, elemző gondolkodásmód
  • Tudásmegosztás, folyamatos tanulás
  • Nyitottság, szakmai alázat
  • Előnyt jelent

  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Bonitasoft BPMS tapasztalat
  • Agrárszektorban szerzett tapasztalat
  • Közszférában szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk

  • Naprakész technológiák megoldásainkban túlnyomóan a stabil technológiák legfrissebb változatát alkalmazzuk, valamint lehetőséget teremtünk az újdonságok kipróbálására is.
  • Szakmai kihívások - speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
  • Fejlődés - a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
  • Karrierépítés - kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség
  • Bónusz, cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő, parkolási lehetőség
  • Állatbarát munkahely
  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Pozíció:

    SENIOR FOLYAMATFEJLESZTŐ

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Gelbmann Krisztina
    Telefon: +36-1-266-2420
    Kategória: Tesztelő / Tesztmérnök
    Szoftverfejlesztő/Mérnök