URL: http://itpeople.hu:443/senior-java-c-sharp-backend/allas/informatika/91 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

Amerikai kórházak számára egészségügyi döntéshozó szoftver fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresek munkatársat Senior java és C# backend programozó pozícióba.

Feladatok

  • Amerikai kórházak számára egészségügyi döntéshozó szoftver fejlesztése
  • Elvárások

  • Legalább 10 éves szakmai tapasztalat Java és C# programozási környezetben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Linux felhasználói szintű ismeretek (Bash scriptek, Init rendszerek,etc)
  • Alapos SQL és JPA ismeretek (Legtöbb projektünkön Hibernate ORM-et használunk)
  • Spring, Spring-security és Spring-MVC framework jártasság
  • Gradle és Maven build rendszerek ismerete
  • CI tapasztalatok (lehetőleg Jenkins)
  • Előnyök

  • Erős matematikai háttér, különös tekintettel a gráfelméletre
  • Frontend fejlesztési tapasztalatok, responsive HTML, CSS, etc.
  • Amazon AWS menedzsment tapasztalatok
  • Linux DevOps szintű ismeretek
  • Android és IOS mobilfejlesztési tapasztalatok (jelenleg nincs ilyen projektünk, de szeretnénk ebbe az irányba is nyitni a jövőben)
  • Java 9-11 tapasztalatok
  • Amit ajánlunk

  • Családias légkör
  • Home office lehetőség
  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Pozíció:

    SENIOR JAVA / C# BACKEND PROGRAMOZÓ

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Gelbmann Krisztina
    Telefon: +36-1-266-2420
    Kategória: Java fejlesztő
    C/C++ programozó
    .Net fejlesztő