URL: http://itpeople.hu:443/szoftvertesztelo/allas/informatika/106 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

Megbízónkhoz, egy 2009-ben alapított banki informatikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó vállalkozáshoz keresünk

szoftvertesztelő kollégát.

Fő feladatok

  • Automatizált tesztelés bevezetésében való aktív közreműködés
  • A cég különböző, saját fejlesztésű termékeinek a tesztelése
  • Külföldi banki projektek szervezői tesztjének elvégzése
  • Részvétel új banki termékek kifejlesztésében
  • Teszttervek készítése
  • Tesztjegyzőkönyvek készítése
  • Hibajegyek rögzítése, ill. aktív kommunikáció a fejlesztői csapattal
  • A cég külföldi ügyfeleivel történő levelezés angol nyelven
  • Esetenként külföldi munkavégzés - maximum 2 hét / projekt
  • Szükséges képzettség, gyakorlat

  • Felsőfokú (de legalább középfokú) végzettség műszaki, informatikai
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Min. 3 év releváns tapasztalat (IT termékek tesztelésében való aktív részvétel)
  • Banki- vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Kompetenciák

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Informatikai beállítottság, technikai szemléletmód
  • Selenium ismerete
  • Windows és Linux felhasználói szintű ismerete
  • SQL alapismeretek - MS SQL adatbázis lekérdezések
  • Amit kínálunk

  • Jó hangulatú, inspiráló csapat
  • Céges rendezvények
  • Versenyképes jövedelem & cafeteria & sport (fitness - wellness)
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Sokrétű ügyfélkör, külföldi projektek
  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Pozíció:

    SZOFTVERTESZTELŐ

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Gelbmann Krisztina
    Telefon: +36-1-266-2420
    Kategória: Tesztelő / Tesztmérnök