URL: http://itpeople.hu:443/test-automation-engineer-diak/allas/informatika/38 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!

MŰISZ Csoport

A GRAPHISOFT® egy nemzetközileg elismert magyar szoftverfejlesztő cég.

Budapesti irodánk fejlesztő részlegébe keresünk új kollégáta minőségbiztosítási csoportba,

automata tesztek implementálására és karbantartására

Összetartó, lendületes csapat részeként új technológiákkal és kreatív feladatokkal találkozhatsz a mindennapok során.

Téged keresünk, ha:

  • Nappali tagozatos informatikus hallgató vagy
  • Az angol nyelvet középszinten ismered
  • Érdekel az automata tesztelés
  • Nem riadsz vissza a teljesen új megközelítések alkalmazásától és az új rendszerek tervezésétől
  • Jó problémamegoldó és elemző vagy
  • Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra
  • Szívesen dolgozol csapatban

Előnyt jelent, ha:

  • Ismersz script nyelveket
  • Van tapasztalatod bármilyen automatizálási keretrendszerrel
  • Fejlesztettél már multiplatform környezetben
  • Jártas vagy verziókezelő rendszerekben
  • Van hardware ismereted

Amit nyújtunk:

  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét.

Pozíció:

TEST AUTOMATION ENGINEER DIÁK

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület

Munkaidő: Részmunkaidő
Kapcsolattartó: MŰISZ Iskolaszövetség
Telefon: +36-1-210-9283
Kategória: Üzemeltető / Karbantartó
Tesztelő / Tesztmérnök